Baseball w Warszawie

Sponsor

Dodał admin 25 Luty 2009

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym klubem zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Być może to początek bardzo dobrej i owocnej współpracy.

Oferta 2010

Warszawski Klub Baseballowo – Softballowy „Pasikoniki” powstał jako stowarzyszenie osób mających wspólną pasję. Od początku istnienia założyliśmy sobie ambitne cele wychowywania młodzieży propagowania zdrowego stylu życia, odżywiania, dbania o własne zdrowie i sprawność fizyczną. Dbamy również o nieustanny rozwój naszych zawodników
oraz kadry trenerskiej uczestnicząc szkoleniach i kursach.

Co roku wysyłamy naszą kadrę na międzynarodowe szkolenia do Kutna z udziałem amerykańskich trenerów i zawodników. Baseball dla nas jest sposobem na pracę nad sobą a przy okazji świetną zabawę która sprawia radość nam, naszym kibicom i zawodnikom. Podczas rozgrywek naszym nadrzędną filozofią jest gra „fair play”. Dajemy przykład młodszym jak być uczciwym, jak pielęgnować przyjaźń i jak się przy tym dobrze bawić.

Media o nas

Nasz klub stanowi spore zainteresowanie dla mediów. Wielokrotnie byliśmy gościem różnych programów telewizyjnych. Byliśmy bohaterami reportaży oraz artykułów. Nasz klub był widoczny już w takich programach telewizyjnych jak „Pytanie na śniadanie” w programie drugim Telewizji Polskiej oraz „UWAGA!” w TVN. Ponadto kilkukrotnie występowaliśmy w TVN Warszawa, między innymi w programie „Kontratak” oraz „Rytm Miasta”. Zaistnieliśmy również w prasie w tytułach takich jak „Życie Warszawy”, „Polska The Times”. Usłyszeć można było o nas również w radiu RMF MAXX oraz RMF FM. Duży nacisk kładziemy na promocję w internecie. Artykuły o naszym klubie pojawiły się między innymi na: warszawa.
gazeta.pl, aktywni.pl, sportall.pl, cjg.gazeta. pl, onet.pl, baseball.pl.

Klub Baseballowo Softballowy “Pasikoniki”
ul.Krasnobrodzka 6/67
03-214 Warszawa
+48 604-946-757

kontakt w sprawie sponsoringu:

Paweł Zawadzki:

tel.: 0-880-045-293

Komentarze